Rady revmatologa jak zvládnout psoriatrickou artritidu 01

Lekce 1 | 10 comments

MUDr. Jiří Štolfa

Emeritní primář Klinického oddělení Revmatologického ústavu

Video se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


Video se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož lekce ještě není otevřena. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

ADRESA NENALEZENA

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, klikněte sem. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


DOKONČETE PROSÍM REGISTRACI

Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz  pro potvrzení registrace, který jsme vám poslali emailem poté, co jste zadali a odeslali svou emailovou adresu v registračním formuláři.

Podívejte se na první video pana doktora Štolfy na téma, jak zvládat psoriatrickou artritidu. V první kapitole jste se seznámili se všemi lékaři, kteří pro Vás v tomto kurzu vytvořili videa. V druhé a v dalších lekcích budeme pokračovat jen s některými a další se k nám připojí později.

Toto je poslední video lekce a proto se nezobrazuje tlačítko „Další video“. Toto pravidlo zachováme ve všech lekcích.

K zapamatování

Psoriatická artritida patří do skupiny takzvaných spondyloartritid, tedy zánětlivých onemocnění, která postihují klouby končetin i kloubní spojení páteře.

SLOVNÍČEK - ukázka pro demonstraci (klikněte pro zobrazení)
 • Psoriatická artritida – zánětlivé onemocnění kloubů, které provází lupénku (psoriázu)
 • Spondyloartritidy – skupina zánětlivých onemocnění kloubů (např. Bechtěrevova chorova, Psoriatická artritida)

JAK STRÁNKY POUŽÍVAT

U videí se na stránce zobrazují tlačítka "Předchozí video" a "Další video", která slouží k navigaci v rámci jedné lekce. Pokud se chcete podívat na jinou lekci nebo téma, použijte prosím menu nahoře na stránce, položky "Lekce" a "Témata".

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

Jakékoliv dotazy nebo komentáře ohledně Vašeho zdravotního stavu nebo léčby, prosím, konzultujte výhradně se svým ošetřujícím lékařem. Tento formulář k tomu není určen.

10 Comments

 1. Eva

  suprově je udělaný web. Děkuji vám všem

  Reply
  • LUPENKA.org

   Děkujeme za ocenění a držíme palce!

 2. Lenka

  Děkuji za možnost zhlédnout videa.Je mi 57let a psoriatikem jsem 55 let.Během mého života jsem vystřídala fáze klidnější a bohužel častěji výrazné formy projevů lupénky.Nicméně celý život mě provází neochota lékařů s touto variantou vůbec zabývat. Vždy jsem odcházela z ordinací víceméně s nálepkou někoho,kdo se jenom vymlouvá.

  Reply
  • LUPENKA.org

   Dobrý den a děkujeme za Váš komentář. Především bychom Vás rádi ujistili, že jste u nás správně. Léčba lupénky v poslední době hodně pokročila a přesto je pravdou, že ne každý pacient tyto možnosti plně využívá. Náš kurz jsme vytvořili právě proto, abychom Vám dali potřebné informace, nástroje a ukázali možnou cestu k dosažení vytouženého cíle, kterým je život bez projevů lupénky. Na těchto stránkách bohužel nemůžeme řešit každý případ individuálně, nicméně účinnou radu pro Vás máme – pečlivě kurz sledujte a využijte všech doporučení od našich specialistů.

 3. Anonym

  Vyborné co dál

  Reply
  • LUPENKA.org

   … sledujte emaily a obsah kurzu. Držíme palce!

 4. Anonym

  Těším se na další videa,je to super výuka.Naprosto srozumitelné!! Ostrava

  Reply
 5. Marie

  Dobrý den, tato problematika je zde moc odborně a srozumitelně objasněna a za to Vám všem tvůrcům tohoto webu a zúčastněným odborníkům moc děkuji.

  Reply
 6. Tobiáš

  Moc dobře udělaný web! Kdyby tyhle stránky byly před třemi roky, tak jsme si mohli ušetřit hodně nervů a nepříjemností. Díky!!!

  Reply
  • LUPENKA.org

   Děkujeme a držíme palce.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

n-kod

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE

 • LUPENKA.org on Léčba lupénky 06Děkujeme za ocenění a držíme oběma palce!
 • Martina on Léčba lupénky 06Dobrý den. Moc děkuji za tyto stránky. Dceři (5 let) diagnostikovali lupénku před 14 dny a tak se teprve prokousávat informacemi. Vaše stránky mi velm…
 • Anonymní on O násdobrý den bohuzel uz 2 roky resim lupenku na intimnich mistech a pomalu sem zjistil ze mi natekaji prsty na nohou a vypadaji jako kladivkove prsty tak…
 • LUPENKA.org on Spusťte si kurz zdarmaDobrý den a děkujeme za Váš komentář. Především bychom Vás rádi ujistili, že jste u nás správně. Léčba lupénky v poslední době hodně pokročila a přest…
 • Dagmar on Spusťte si kurz zdarmaDobrý den asi před měsícem mě také vypukla v mém pozdním věku lupénka ale i na obličeji jsem zoufalá ?????
 • LUPENKA.org on Psychologická podpora pro pacienty s lupénkou 01Dobrý den, děkujeme za komentář. Poradit Vám můžeme především absolvovat poctivě kurz až do konce a řídit se radami, které v něm lékaři předkládají. K…
 • Vanesa on Psychologická podpora pro pacienty s lupénkou 01dobrý den mám lupenka v hlavě a na těle nepomáhá mi nato co paní doktorka kožní mi předepsala zhoršilo se mi to chtěla by poradit od vás co nato pomůž…
 • LUPENKA.org on Léčba lupénky 04Děkujeme za komentář. Provjevy lupénky doporučujeme v tomto případě řešit s Vaším ošetřujícím revmatologem nebo s dermatologem v některé fakultní nemo…
 • Anonym on Léčba lupénky 04Dobrý den.Léčím se již 30let s Bechťerevovou nemoci.Mám biologickou léčbu.Letos v březnu jsem byla na operaci s kolenem a v dubnu se mi objevila lupén…
 • LUPENKA.org on Léčba lupénky 01Dobrý den, ano u nás se dozvíte vše potřebné o biologické léčbě a mnoho dalšího pro dosažení Vašeho cíle. Hlavně vydržte až do konce kurzu. Držíme pal…